Майбутнім першокласникам

Головна » Майбутнім першокласникам   
                 До уваги батьків майбутніх першокласників

ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ВСТУПУ В 1-Й КЛАС 
У 2018/2019 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ

 

При організації прийому до 1-го класу заклад загальної середньої освіти керується такими нормативними документами:

·          Конституція України,

·          Конвенція про права дитини,

·          Закон України «Про освіту», «Про загальну середню освіту» із змінами, внесеними згідно із Законом № 2145-VIII від 05.09.2017 (стаття 18),

·          Наказ МОН України від 16.04.2018 № 367 "Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти",

·          Статут школи ,

·          Наказ про прийом дітей до 1 класу.

У 2018/2019 навчальному році ЗОШ І-ІІступенів с.Шендерів здійснює набір 1 першого класу (до 15 учнів). 
1 клас працюватиме за Типовою освітньою програмою. 

Територія обслуговування

Правила прийому до 1 класу

1.     До 1-го класу закладу загальної середньої освіти зараховуються діти, з шести років. Діти, яким на початок навчального року виповнилося сім років, повинні розпочинати здобуття початкової освіти цього ж навчального року. Особи з особливими освітніми потребами можуть розпочинати здобуття початкової освіти з іншого віку.

2.     Особам з особливими освітніми потребами освіта надається нарівні з іншими особами.

3.     Прийом дітей до 1 класу закладу загальної середньої освіти здійснюється на безконкурсній основі.

4.     Право на першочергове зарахування до початкової школи мають діти, які проживають на території обслуговування школи.

5.     У другу чергу зараховуються діти, які є рідними (усиновленими) братами та/або сестрами дітей, які здобувають освіту у цьому закладі, чи дітьми працівників цього закладу освіти

6.     На вільні місця зараховуються діти, які не проживають на території обслуговування цього закладу, за результатами жеребкування, процедура проведення якого, схвалюється педагогічною радою закладу освіти та затверджується його керівником.

Для зарахування дитини до 1-го класу 
батьками або особами, які їх замінюють, подаються:

1.     Заява одного з батьків дитини, подана особисто (з пред’явленням документа, що посвідчує особу заявника).

2.     Копія свідоцтва про народження дитини або документа, що посвідчує особу здобувача освіти (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа).

3.     Оригінал або копія медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду», затвердженою наказом Міністерства охорони здоров’я України від 16 серпня 2010 року № 682, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 10 вересня 2010 року за № 794/18089.

4.     Оригінал або завірена копія довідки про щеплення № 063/о

У разі наявності та за бажанням одного з батьків дитини до заяви можуть додаватися оригінал або копія висновку про комплексну (чи повторну) психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини чи витягу з протоколу засідання психолого- медико-педагогічної консультації. У випадку подання копій документів, оригінали мають бути подані до видання наказу про зарахування (крім документа, визначеного підпунктом 2).

Інших документів для зарахування дитини до 1 класу не передбачено. Батьки несуть відповідальність за стан здоров'я дитини, її фізичний розвиток. Питання про відвідування навчального закладу дітьми, батьки яких відмовляються від щеплень, вирішується лікарсько-консультативною комісією (наказ Міністерства охорони здоров'я України від 29.11.2002 № 434 та затвердженого цим наказом примірного "Положення про підготовку дітей на педіатричній дільниці до відвідування дошкільного та шкільного загальноосвітнього навчального закладу").

В законі України «Про Освіту» (стаття 13) є така норма: «Кожна особа має право здобувати початкову та базову середню освіту в закладі освіти (його філії), що найбільш доступний та наближений до місця проживання особи. Право особи здобувати початкову та базову середню освіту у державному або комунальному закладі освіти (його філії), за яким закріплена територія обслуговування, на якій проживає ця особа, гарантується, що не обмежує право особи обрати інший заклад освіти».

Списки першокласників

 

                                   Список учнів 1  класу

 

Прізвище, ім’я по батькові

Дата народження

Домашня адреса

1

Вдовиченко Дмитро Павлович

21.08.2012

Кармелюка, 8

2

Кальніченко Лілія Олегівна

26.12.2012

Ленінська, 41

3

Новаковський Віктор Вікторович

26.11.2012

Ленінська , 62

4

     

5

     

6

     

 

Класний керівник     Писаренко Л.І.

 

Ваш малюк пішов у школу...

·          Не прагніть побачити в дитині десятикласника. Будьте готові, що учнем він стане через деякий час. Парта, ранець, зошити ще не роблять з нього учня.

·          Поважайте нове життя дитини. Тепер вже не ви вирішуєте, з ким він сидить за однією партою, якими мають бути його взаємини з вчителькою та однокласниками. Все це тепер його власні уроки життя, які, повірте, важливіші за шкільний розклад.

·         Менше відповідайте за його перебування в школі і більше - за перебування вдома. Дім тепер набуває для дитини набагато більшого значення, ніж раніше.

·          Прагніть не демонструвати можливостей дитини перед ровесниками. Важливіше, щоб він відчув себе рівним іншим, хоч би в першому класі.

·          Спробуйте запам'ятати імена вчителів, однокласників, їх батьків. Інколи це може виявитися важливим в найнесподіваніших обставинах.

·          Прагніть не заходити в магазини і не робіть побічних справ по дорозі в школу. Розмовляйте з дитиною, запитуйте про уроки, які сьогодні будуть. Тобто проявляйте пошану до школи як найважливішої справи вашої дитини.

·         На перших порах просіть дитину «підказати» вам, як дійти до будинку. Радьтеся: а що, якщо ми пройдемо по іншій вулиці? Дитині важливо, провівши декілька годин в школі, відчути простір. Просто побути в русі.

·          Допомагайте дитині підтримувати зв'язок з його дошкільним життям. Зайдіть разом з ним в дитячий садок, щоб привітатися з вихователями, розповісти про школу. Дайте погойдатися на гойдалках. Загляньте в гості до когось з сусідських дітей, з ким ваша дитина дружила до школи.

·          І ще! Людина, яка пішла в школу, сповниться гідності, якщо у неї з'явиться власний будильник, який вона азвечора сам поставить на певний час.

·         І ще дуже важливо - пошана до світу дитини. Не заглядайте в ранець без відома малюка. Він повинен бути упевнений, що віднині без його дозволу ніхто не чіпатиме речі, що належать йому.

·         Добре б завести зошит для щоденних записів або малюнків. У цьому зошиті він зможе описувати кожен свій день (хоч би одну подію). Завдяки цій можливості з'явиться досвід роздумів про себе і своє життя.

Зарахування дітей до 2-9-х класів закладу

   Як правило, зарахування дітей до перевідних класів здійснюється за умови переводу дитини з одного навчального закладу до іншого. Підставою для зарахування дитини є:

§  заява батьків,

§  копія свідоцтва про народження дитини,

§  медична довідка встановленого зразка (ФОРМА № 086-1/0, затверджена наказом МОЗ від 16.08.2010 № 682, зі змінами, внесеними наказом МОЗ від 23.05.2012 № 382).

§  особова справа дитини,

   Відповідно до п.22 Положення про загальноосвітній навчальний заклад для зарахування учня до закладу  батьки  або  особи,  які  їх замінюють,  подають заяву,  копію свідоцтва про народження дитини, медичну довідку встановленого зразка, особову справу.

 


Всі новини
 • Контакти

   Адреса:

   Вінницька обл.
   Тиврівський р-н,
   с. Шендерів,
   вул. Ленінська, 60
   23334

   Тел.: (04355)2-64-48
   Email: school_shenderiv@ukr.net