Історія

Головна » Історія   

Слово про рідну школу

На високому мальовничому пагорбі у зелені барвистих клумб та алей, беріз та лип височить будинок. Це – школа, цілюще джерело освіти і культури нашого села Шендерова.

У 1867 році священик Левицький започаткував церковно-приходську школу. Випускники багатьох поколінь пам'ятають і передають одне одному розповіді про школу. Немалу роль у школі відігравав піп. Учнів за малу провину били, ставили на коліна.

Після революції школа розмістилась у новому приміщенні.

Не одне покоління виростила і дала крила в життя рідна школа. У кожного склалася своя дорога, свої злети і падіння, досягнення і вдачі, своя доля. Одні навчали, інші вчились. А дехто спочатку навчався сам, а згодом навчав наступне покоління.

До числа цих людей по праву можна віднести Поліщука А.Х., Головатюк В.С., Кудлая А.М. .

Вони заслужили любов і повагу, величезний авторитет в учнів і односельчан. Очолювали шкільний колектив. їх праця мудра і благородна. Розум, серце, душу, здоров'я впродовж усіх років нелегкої праці вони віддавали своїм вихованцям. Наша сім'я, хоч і невеличка, та випустила у світ чимало лікарів, учителів, інженерів і просто хороших людей. З 1995 року очолює педколектив Шендерівської СЗОШ І-ІІ ступенів Василик А.І. Під її керівництвом школа має гарний рейтинг у районі. Учні нашої школи приймають участь в численних районних конкурсах: у грі випробуванні «Котигорошко», конкурсі «юних журналістів» в оглядах художньої самодіяльності, у виставках технічної творчості та ін., де учні неодноразово займають призові місця. Учні були переможцями районних предметних олімпіад, районних та обласних конкурсів. Учні 1-4 класів приймають активну участь у районній грі-подорожі «В країну Барвінкову по Сонячній галактиці».

Крім районних заходів, у нас проводиться багато загальношкільних: родинні свята, ярмарки-розпродажі солодких виробів, традиційні свята, вечори відпочинку, предметні тижні та ін.

Роки летять, але наша школа не старіє, вона відроджується з кожним роком.


Всі новини
 • Контакти

   Адреса:

   Вінницька обл.
   Тиврівський р-н,
   с. Шендерів,
   вул. Ленінська, 60
   23334

   Тел.: (04355)2-64-48
   Email: school_shenderiv@ukr.net